Jak spędzić Walentynki?

sierpień 07, 2014

Nasz pomysł był inny – niepowtarzalny i artystyczny.

„Jeśli znudziło Ci się chodzenie do kina lub na pizzę – zapraszamy na ArtWalentynki” – tak brzmiała myśl przewodnia naszego eventu.

Kałamarz odpowiadał za organizację warsztatów decoupage, które prowadziła Iwona Loch-Sławska, Magda Gębala robiła profesjonalną sesję zdjęciową, a zaprzyjaźniony właściciel Cafe Bordo – udostępnił lokal na organizację wieczoru. Było super. Tak jak planowaliśmy – niestandardowo i nieszablonowo.

Miłym zaskoczeniem było to, że do naszych ArtWalentynek przyłączyły się nie tylko pary. Znajomi przyjechali z dzieckiem – to były ich rodzinne Walentynki. 3-letnia Malwina była tak bardzo zajęta zdobieniem walentynkowego serca, że nie chciała wracać do domu. Była też singielka Karolina, która odwiedziła nas z paczką znajomych.

Poziom znajomości tematu decoupage’u wśród uczestników był różnorodny. Były osoby, które pierwszy raz zetknęły się z tą techniką, ale byli też tacy, którzy już wcześniej uczestniczyli w  warsztatach. To jednak nie miało znaczenia. Każdy własnoręcznie wykonał decoupage na wybranym, drewnianym przedmiocie i zabrał swoją pamiątkę do domu oraz otrzymał od naszego fotografa 10 zdjęć pamiątkowych i poczęstunek z drinkiem. Powstały piękne, niepowtarzalne ramki na zdjęcia, kuferek na biżuterię, chusteczniki, ozdobne serca i świeczniki. Klimat był iście walentynkowy – blask świec, przytulna knajpka z dala od zgiełku miasta, czerwone serca na ścianach, a w tle muzyka….

Czy można oryginalnie spędzić Walentynki i przy okazji czegoś się nauczyć? Jak widać – można. My organizujemy, Ty się dobrze bawisz!

walentynki 7