Jak zorganizować przedświąteczne spotkanie firmowe?

lipiec 03, 2014
Jacek

 

IMG_3694

Pierwszy raz nawiązaliśmy współpracę z ING Bankiem Śląskim przy organizacji wyjazdowych warsztatów integracyjnych. Miały one charakter artystyczno – rozwojowy. Pracownikom banku bardzo spodobały się warsztaty, które przygotowaliśmy dla nich w Ustroniu, więc przedświąteczne warsztaty grudniowe były naszym kolejnym spotkaniem, jednak o innej tematyce.

Wykonywaliśmy ozdoby świąteczne, które każdy mógł zabrać do domu i przystroić nimi świąteczny stół lub choinkę. Upominek był też świetnym prezentem dla bliskich. Powstały piękne, duże kolorowe bombki i bogato zdobione dzwonki. Ile osób – tyle pomysłów wykonania (spotkanie było dla 110 osób). Sala mieniła się w blasku brokatów, kolorowych farb i wstążek.

IMG_3707

Spotkanie prowadziła nasza instruktorka warsztatów artystycznych, kierując uczestników „krok po kroku”. Dodatkowo każdy otrzymał swój własny instruktaż, dzięki temu przygodę z  rękodziełem mógł powtórzyć w zaciszu domowym lub podzielić się swoimi nowymi umiejętnościami z innym. Miło patrzeć na ludzi, którzy z radością dziecka potrafią dać upust swojej wyobraźni, pobudzić kreatywność i stworzyć coś unikatowego.

IMG_3751

Spotkanie zakończyliśmy życzeniami świątecznymi z pokazem prac w bardzo miłej i przyjaznej, przedświątecznej atmosferze. Później wszyscy udali się na wspólny obiad.

Autor:  Iwona Loch-Sławska, grudzień 2013

IMG_3704

IMG_3708

 

 

Related Posts